- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Pīt Sarā
Aktuální počasí Pīt Sarā
Aktuální počasí přímo pro město Pīt Sarā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
