- Počasí
- Spojené státy americké
- Texas
- Pinehurst
Aktuální počasí Pinehurst
Aktuální počasí přímo pro město Pinehurst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
