- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Parsac
Aktuální počasí Parsac
Aktuální počasí přímo pro město Parsac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
