Aktuální počasí Obereichenbach
Aktuální počasí přímo pro město Obereichenbach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 19°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 7°C |
