- Počasí
- Irák
- Sulaymaniyah
- Nūrah
Aktuální počasí Nūrah
Aktuální počasí přímo pro město Nūrah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 21°C |
