- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Nošak
Aktuální počasí Nošak
Aktuální počasí přímo pro město Nošak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-25°C
pocitově -26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | -31°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | -19°C |
| MIN: | -39°C |
| Normál: | -29°C |
