- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- North Shields
Aktuální počasí North Shields
Aktuální počasí přímo pro město North Shields. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 7°C |
