- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Neápoli
Aktuální počasí Neápoli
Aktuální počasí přímo pro město Neápoli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 24. 5. (19:00)
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 65 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 21°C |
