- Počasí
- Finsko
- Vlastní Finsko
- Nämanön
Aktuální počasí Nämanön
Aktuální počasí přímo pro město Nämanön. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 8°C |
