- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Munū
Aktuální počasí Munū
Aktuální počasí přímo pro město Munū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 29°C |
