- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Morgandale
Aktuální počasí Morgandale
Aktuální počasí přímo pro město Morgandale. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 2. 4. (12:30)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
