Aktuální počasí Molochio
Aktuální počasí přímo pro město Molochio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 5. (02:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 17°C |
