- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Mírton
Aktuální počasí Mírton
Aktuální počasí přímo pro město Mírton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 24. 5. (12:00) do 24. 5. (19:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
