- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Migury
Aktuální počasí Migury
Aktuální počasí přímo pro město Migury. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 4°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 7°C |
