- Počasí
- Kamerun
- North-West
- Mbengwi
Aktuální počasí Mbengwi
Aktuální počasí přímo pro město Mbengwi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 22°C |
