Aktuální počasí Mbédiène
Aktuální počasí přímo pro město Mbédiène. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 27°C |
