- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Margetići
Aktuální počasí Margetići
Aktuální počasí přímo pro město Margetići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 25. 5. (00:00) do 26. 5. (00:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
