- Počasí
- Filipíny
- Zamboanga Peninsula
- Manukan
Aktuální počasí Manukan
Aktuální počasí přímo pro město Manukan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 26°C |
| Normál: | 27°C |
