- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Madaozi
Aktuální počasí Madaozi
Aktuální počasí přímo pro město Madaozi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 23°C |
