- Počasí
- Spojené státy americké
- Virginie
- Lorton
Aktuální počasí Lorton
Aktuální počasí přímo pro město Lorton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
