Aktuální počasí Launac
Aktuální počasí přímo pro město Launac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 2. 5. (00:00)
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
