- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Lālgola
Aktuální počasí Lālgola
Aktuální počasí přímo pro město Lālgola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
