Aktuální počasí La Lucha
Aktuální počasí přímo pro město La Lucha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 28°C |
