- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Kvashnino
Aktuální počasí Kvashnino
Aktuální počasí přímo pro město Kvashnino. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
