- Počasí
- Polsko
- Lublinské vojvodství
- Kurów
Aktuální počasí Kurów
Aktuální počasí přímo pro město Kurów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
