Aktuální počasí Kūrkīs
Aktuální počasí přímo pro město Kūrkīs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 44°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 48°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 34°C |
