- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-bukto
- K’ŭnyŏnŏ-gol
Aktuální počasí K’ŭnyŏnŏ-gol
Aktuální počasí přímo pro město K’ŭnyŏnŏ-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 1°C |
