- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Ku-do
Aktuální počasí Ku-do
Aktuální počasí přímo pro město Ku-do. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 10°C |
