- Počasí
- Švýcarsko
- Saint Gallen
- Krummenau
Aktuální počasí Krummenau
Aktuální počasí přímo pro město Krummenau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
