- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Khārkhāshah
Aktuální počasí Khārkhāshah
Aktuální počasí přímo pro město Khārkhāshah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -4°C |
