- Počasí
- Indie
- Čhattísgarh
- Jūnāgarh
Aktuální počasí Jūnāgarh
Aktuální počasí přímo pro město Jūnāgarh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 35°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 24 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
