- Počasí
- Filipíny
- Calabarzon
- Janopol
Aktuální počasí Janopol
Aktuální počasí přímo pro město Janopol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 30°C |
