- Počasí
- Nepál
- Province 2
- Jānaki̇̄nagar
Aktuální počasí Jānaki̇̄nagar
Aktuální počasí přímo pro město Jānaki̇̄nagar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 29°C |
