- Počasí
- Jižní Korea
- Seoul
- Jagokdong
Aktuální počasí Jagokdong
Aktuální počasí přímo pro město Jagokdong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
