Aktuální počasí Jabal ‘Atrīs
Aktuální počasí přímo pro město Jabal ‘Atrīs. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 33°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 6 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 28°C |
