- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ivanjica
Aktuální počasí Ivanjica
Aktuální počasí přímo pro město Ivanjica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 56 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
