Aktuální počasí Isle
Aktuální počasí přímo pro město Isle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 4. 5. (00:00)
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
