Aktuální počasí Ḩusayn ad Dawār
Aktuální počasí přímo pro město Ḩusayn ad Dawār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 33°C |
