Aktuální počasí Hūn
Aktuální počasí přímo pro město Hūn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 27°C |
