Aktuální počasí Homocea
Aktuální počasí přímo pro město Homocea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 73 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
