- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Hellevoetsluis
Aktuální počasí Hellevoetsluis
Aktuální počasí přímo pro město Hellevoetsluis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
