- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Heishui
Aktuální počasí Heishui
Aktuální počasí přímo pro město Heishui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 32°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
