- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Handiā
Aktuální počasí Handiā
Aktuální počasí přímo pro město Handiā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
