Aktuální počasí Halachó
Aktuální počasí přímo pro město Halachó. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
