Aktuální počasí Grünenbach
Aktuální počasí přímo pro město Grünenbach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí do 12. 5. (10:00)
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
