Aktuální počasí Gora Beterul’shob
Aktuální počasí přímo pro město Gora Beterul’shob. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 1°C |
