Aktuální počasí Ghazi Khan
Aktuální počasí přímo pro město Ghazi Khan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
46°C
pocitově 52°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 49°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 36°C |
