Aktuální počasí Gecun
Aktuální počasí přímo pro město Gecun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
