- Počasí
- Španělsko
- Basque Country
- Galdakao
Aktuální počasí Galdakao
Aktuální počasí přímo pro město Galdakao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 25. 5. (14:00) do 25. 5. (20:00)
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 16°C |
