- Počasí
- Guinea-Bissau
- Gabú
- Gabú
Aktuální počasí Gabú
Aktuální počasí přímo pro město Gabú. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
